Przedszkole Samorządowe nr 19 z Oddziałami Integracyjnymi

Rowerowy maj - podsumowanie

W tym roku nasza placówka brała udział w akcji "Rowerowy Maj", której współorganizatorem był Urząd Miasta Kielce. Celem tego cyklicznego przedsięwzięcia jst promowanie zrównoważonej mobilności oaz  aktywności fizycznej dzieci i młodzieży. 

Przez cały miesiąc maj pod przedszkole zajeżdżały rowerki oraz hulajnogi. Dzieci oraz ich rodzice niekiedy z godną podziwu wytrwałością starali się wygospodarować czas na codzienne przejazdy, które w przedszkolu nagradzane były naklejką w książeczce uczestnika. Dodatkową atrakcją była rywalizacja międzygrupowa. 

Po zakończeniu tegorocznej edycji nadszedł czas na przeliczenie wyników i wyłonienie przedszkolnych zwycięzców. Ogłoszenie wyników miało miejsce podczas festynu rodzinnego. Pani Dyrektor wręczyła dyplomy dla najbardziej aktywnych i najwytrwalszych uczestników akcji, a byli to:

W grupie I - Michał B., Grzegorz K., Alicja M.

W grupie II - Aniela S., Kornelia C., Milan M.

W grupie III - Adam K., Klaudia B., Filip K., Dominik M.

W grupie IV - Karol W , Maria S., Pola P.

Dodatkowo wszystkie dzieci biorące aktywny udział dostały medal z rąk pani dyrektor oraz gratulacje. Najbardziej aktywną grupą okazała się grupa III i to ona otrzymała nagrodę grupową od sponsorów akcji. 

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za pozytywne nastawienie, aktywną współpracę i wytrwałość w pokonywaniu codziennych trudności.

                 Koordynator akcji - Małgorzata Zapała