Wizyta Świętego Mikołaja.

Wizyta Świętego Mikołaja to oczekiwany dzień przez wszystkie dzieci. Ku radości naszych przedszkolaków wyjątkowy Gość przybył do nas z ogromnym workiem prezentów już 5 grudnia.

            Od samego rana w przedszkolu czuć było świąteczną atmosferę. Dzieci nasłuchiwały dźwięku dzwonka, sygnalizującego przybycie Mikołaja. Tuż po śniadaniu przedszkolaki przywitały tak długo oczekiwanego Gościa głośnymi okrzykami.

            Mikołaj odpowiadał na pytania dzieci, rozmawiał o grzecznym zachowaniu, przygotował zagadki związane z aktualną porą roku i nadchodzącymi świętami, na które przedszkolaki od razu znały odpowiedz. Następnie każda grupa zaprezentowała swoje umiejętności wokalne
i recytatorskie, a Święty Mikołaj wręczył dzieciom długo oczekiwane prezenty. Naszemu przemiłemu Gościowi bardzo spodobały się występy dzieci i postanowił  przy dźwiękach akompaniamentu pani Joasi zaśpiewać piosenkę. Wszyscy byli oczarowani pięknym głosem Mikołaja. Zachwycone dzieci zaprosiły Go do wspólnych tańców przy muzyce. Wspólne spotkanie, pełne humoru i dobrej zabawy, zakończyły pamiątkowe zdjęcia.

            Dziękujemy Mikołajowi za jego obecność, każde ciepłe słowo i poświęcony czas! Będziemy czekać z niecierpliwością na nasze kolejne spotkanie za rok.