Grupa III odwiedzają siłownię Shogun

W ramach Projektu Edukacyjnego z Zakresu Aktywności Ruchowej „ Ruch i zabawa to ważna sprawa” dzieci z grupy III odwiedziły pobliską siłownię Shogun Fitness Club.
Siłownia to miejsce dla wszystkich – dla tych, którzy chcą ćwiczyć, zadbać o zgrabne ciało, dobrą kondycję, świetne samopoczucie i co najważniejsze, o zdrowie. Siłownia to miejsce dla kobiet i mężczyzn – nie tylko młodych, a w każdym wieku. Trening na siłowni daje wiele możliwości : poprawia kondycję zdrowotną, sylwetkę, jakość snu, wpływa na lepszą samoocenę, a treningi w grupie dają poczucie jedności , możliwość poznania wielu interesujących ludzi.
Dzięki uprzejmości pana Grzegorza – właściciela siłowni, dzieci miały możliwość skorzystania z urządzeń znajdujących się na sali ( profesjonalna bieżnia, orbitrek magnetyczny) oraz odbyć trening  z panem Przemkiem. Trener zachęcał przedszkolaków do uprawiania sportów, odpowiedniego odżywiania się i dbania o własne zdrowie. Zaciekawienie i radość dzieci było olbrzymie, aktywnie uczestniczyły w zajęciach sportowych,  starały się dokładnie wykonywać ćwiczenia.
Po tak wspaniałej lekcji kultury fizycznej nasze przedszkolaki w przyszłości na pewno staną się aktywnymi bywalcami siłowni Shogun.

                                                                Siłownie odwiedziły z dziećmi : wychowawcy grupy III