I miejsce w Międzyprzedszkolnym Konkursie Ekologicznym

Dnia 1 marca 2018r. miało miejsce rozstrzygnięcie I Miedzyprzedszkolnego Konkursu Ekologicznego " Eko - maniacy", zorganizowanego we współpracy z Fundacją Vive Serce Dzieciom przez Przedszkole Samorządowe nr 39. Wzięła w nim udział przedstawicielka naszego przedszkola, Laura z grupy III, która z pomocą nauczycielek: Bogusławy Mielczarz i Małgorzaty Zapały wykonała strój dla " Damy XXI wieku" przy użyciu surowców wtórnych.

Wykonawcy strojów podczas uroczystości wręczenia nagród osobiście prezentowali swoje dzieła przed członkami jury, przybyłymi gośćmi oraz przedstawicielami lokalnych mediów. Wszystkie stroje były bardzo pomysłowe a ich wykonanie z pewnością wymagało wiele pracy od dzieci i współpracujących z nimi nauczycieli lub rodziców.

Jury oceniło 31 strojów dzieci z wielu kieleckich przedszkoli i najbardziej spodobał im się strój Laury, która zdobyła I miejsce w konkursie. W nagrodę otrzymała dyplom, puchar oraz nagrody rzeczowe, natomiast naszą placówką otrzymała od organizatorów konkursu radioodtwarzacz CD. Gratulujemy zwyciężczyni!

WIĘCEJ NA:
http://kielce.naszemiasto.pl/artykul/eko-moda-w-przedszkolu-samorzadowym-numer-39-w-kielcach,4554164,artgal,t,id,tm.html